לשיחת ייעוץ מלאו הפרטים

X

אורתודנטית ברחובות

ד"ר יעל יעקבי

מעצבת עבורכם את החיוך שתמיד חלמתם עליו.

נעים להכיר, שמי יעל יעקבי.

אני מתגוררת בישוב עשרת, נשואה לרני ואמא לארבעה ילדים.

סיימתי בהצטיינות את לימודי רפואת השיניים ואת ההתמחות באורתודונטיה באוניברסיטה העברית, הדסה ירושלים. אני נהנית כל השנים להמשיך ללמוד ולהתעדכן בשיטות טיפול חדשות וטכנולוגיות מתקדמות וליישם אותן במרפאה שלי.

במהלך 25 השנים האחרונות טיפלתי ביותר מ 10,000 מטופלים – ילדים, מתבגרים ומבוגרים. אני שמחה ללוות את המטופלים שלי בתהליכי שינוי, לעצב עבורם את החיוך המושלם שתמיד חלמו עליו. שמחה על האפשרות לגעת וליישם את המקצועיות שלי ולעזור לייצר מאות חיוכים חדשים כל שנה.

אני מאמינה בטיפול אישי שמותאם לצרכים הספציפיים של כל מטופל, מתוך ההבנה שבסיס החיוך של כל אחד ואחת מאתנו הוא יחיד ומיוחד. הבחירה במקצוע נבעה מהרצון לשלב בין מקצוע רפואי, טיפולי, לבין עולם האסתטיקה והאומנות. אני חושבת שיש חשיבות לפרטים הקטנים, היוצרים שלמות.

חתימה
Diamond provider מטעם חברת Invisalign

בין 5 הקליניקות המובילות בישראל

ד"ר יעל יעקבי טיפלה עד היום במאות מקרים בשיטת Invisalign. ניסיונה העשיר בשיטה זו הקנה לה מעמד של diamond provider מטעם חברת אינויזליין, לו זכאים כ- 5% בלבד מהרופאים המטפלים בשיטה. זהו המעמד הגבוה ביותר, המשקף את רמת הנסיון של הרופא.

הטיפול בקשתיות שקופות (אינויזליין) מהווה מבחינתי כלי נהדר לטיפול אסתטי, נוח, היגייני ומהיר יותר בהשוואה למכשור האורתודונטי המסורתי. מתוך מחשבה זו, רוב הטיפולים במרפאתי נעשים בשיטה זו. בזכות הניסיון הרב שרכשתי בטיפול בשיטה, אני בעלת הדרוג הגבוה ביותר ( DIAMOND II ) מטעם חברת אינויזליין. דרוג זה משקף את רמת הניסיון של הרופא. בנוסף, אני מובילה את פורום הקשתיות השקופות של האגודה האורתודונטית ופועלת להעמיק את הידע בתחום בקרב כלל המומחים בישראל

איגודים מקצועיים

אני חברה בארגונים ואיגודים מקצועיים, לרבות האגודה האורתודונטית הישראלית, הועדה המקצועית לאורתודונטיה וההסתדרות לרפואת שיניים בישראל.
מזה כמה שנים, אני משמשת כבוחנת בבחינות הרישוי לקבלת תואר מומחה באורתודונטיה מטעם המועצה המדעית של ההסתדרות לרפואת שיניים.

ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל
האגודה האורתודונטית בישראל

תכירו את צוות החלומות שלנו.

אני פועלת להעניק חוויה של טיפול אישי בסביבה נעימה ועוטפת. במרפאה שלי ברחובות עובד איתי צוות מסור, שמלווה את המטופלים שלנו בדרך לחיוך המושלם.

צוות המרפאה דנה אשפיז

דנה אשפיז
מנהלת אדמיניסטרטיבית

צוות המרפאה נועה ליבוביץ

ד"ר נועה ליבוביץ
רופאת שיניים

צוות המרפאה מיכל זעפרני

מיכל זעפרני
שיננית

מנהלת לקוחות וסייעת יישור שיניים

יוליה מור
מנהלת לקוחות וסייעת

צוות המרפאה אנה ויכמן

אנה ויכמן
סייעת

המרפאה שלנו ברחובות.