אודות

אודות יעל יעקבי

מעצבת עבורכם את החיוך שתמיד חלמתם עליו.

נעים להכיר, שמי יעל יעקבי.

אני מתגוררת בישוב עשרת, נשואה לרני ואמא לארבעה ילדים.

סיימתי את לימודי רפואת השיניים בהצטיינות ואת ההתמחות באורתודונטיה באוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. אני נהנית כל השנים להמשיך ללמוד ולהתעדכן בשיטות טיפול חדשות וטכנולוגיות מתקדמות וליישם אותן במרפאה שלי.

במהלך 25 השנים האחרונות טיפלתי ביותר מ 10,000 מטופלים – ילדים, מתבגרים ומבוגרים. אני שמחה ללוות את המטופלים שלי בתהליכי שינוי, לעצב עבורם את החיוך המושלם שתמיד חלמו עליו. שמחה על האפשרות לגעת וליישם את המקצועיות שלי ולעזור לייצר מאות חיוכים חדשים כל שנה.

אני מאמינה בטיפול אישי שמותאם לצרכים הספציפיים של כל מטופל, מתוך ההבנה שבסיס החיוך של כל אחד ואחת מאתנו הוא יחיד ומיוחד. הבחירה במקצוע נבעה מהרצון לשלב בין מקצוע רפואי, טיפולי, לבין עולם האסתטיקה והאומנות. אני חושבת שיש חשיבות לפרטים הקטנים, היוצרים שלמות.

אני חברה בארגונים ואיגודים מקצועיים, לרבות האגודה האורתודונטית הישראלית, הועדה המקצועית לאורתודונטיה וההסתדרות לרפואת שיניים בישראל. מזה כמה שנים, אני משמשת כבוחנת בבחינות הרישוי לקבלת תואר מומחה באורתודונטיה מטעם המועצה המדעית של ההסתדרות לרפואת שיניים.

חתימה
diamond

בין 5 הקליניקות המובילות בישראל

ד"ר יעל יעקבי טיפלה עד היום במאות מקרים בשיטת Invisalign. ניסיונה העשיר בשיטה זו היקנה לה מעמד של Diamond provider מטעם חברת Invisalign, לו זכו בארץ עד היום 5 רופאים בלבד.

תכירו את צוות החלומות שלנו.

צוות המרפאה דנה אשפיז

דנה אשפיז
מנהלת אדמיניסטרטיבית

צוות המרפאה מיכל זעפרני

מיכל זעפרני
שיננית

צוות המרפאה דניאל קזושנר

דניאל קזושנר
מנהלת לקוחות וסייעת

צוות המרפאה אנה ויכמן

אנה ויכמן
סייעת

המרפאה שלנו.